Montaż klimatyzacji i wentylacji

Firma Air Engineering zapewnia kompleksową ofertę obejmującą projektowanie i montaż systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w pomieszczeniach domowych i biurowych. Oferujemy najlepszej jakości systemy klimatyzacji VRF i VRV oraz systemy oparte na pompach ciepła.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie pracy w branży, a nasi pracownicy stanowią świetnie wykwalifikowaną kadrę, która sprosta wszystkim wymaganiom klientów oraz szybko i sprawnie przeprowadzi montaż klimatyzacji i wentylacji. Działamy na terenie całego kraju, a przez lata współpracowaliśmy z setkami klientów z różnych części Polski.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wszystkich najbardziej cenionych na rynku producentów systemów klimatyzacji, m.in. Mitsubishi Electric, Daikin oraz Samsung i Toshiba, a także Whirlpool i LG. Nasza firma oferuje Państwu kompleksową obsługę inwestycji „pod klucz”. Przygotujemy koncepcję i dokładny projekt oraz zajmiemy się dostawą i montażem urządzeń. Przeprowadzamy również szkolenia dla użytkowników.

Urządzenia montujemy w domach i mieszkaniach prywatnych, supermarketach i halach przemysłowych, a także w hotelach i gabinetach mieszkalnych. Prowadzimy również bloga, na którym dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.