Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Klimatyzacja Daikin w Hill Park Apartaments

W lipcu zakończyliśmy kolejną inwestycję w Warszawie. Na zlecenie Inwestora -  firmy Marwipol S.A. - została zakończona i oddana do użytkowania instalacja klimatyzacji w powstającym Hill Park Apartament.

Klimatyzacja Daikin w apartamentowcu

Osiedle apartamentowców o powierzchni całkowitej 17670 m2 i kubaturze 50720 mwyposażone zostało w klimatyzację wykonaną na bazie klimatyzatorów firmy Daikin o mocy chłodniczej 450kW.

 

Hill Park Apartments to  luksusowe, czteroapartamentowe domy na rozłożystej, zielonej działce z bogatą infrastrukturą towarzyszącą dla mieszkańców. Projekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młocińskiego, Parku Młocińskiego i Parku Nowa Warszawa. W pobliżu znajduje się również Las Bielański i Park Leśny Bemowo, a w dość bliskiej odległości - Puszcza Kampinoska.

Ten kameralny projekt apartamentowy dedykowany jest tym klientom, którzy poszukują apartamentów o wysokim standardzie w bliskiej odległości od Centrum Warszawy. Klimatyzacja Daikin sprawia, że mieszkanie w tym miejscu staje się jeszcze bardziej komfortowe.

Klimatyzacja Daikin w Hill Park Apartaments posiada 3 letnią gwarancję.

Zobacz nasze referencje dotyczące innych dużych inwestycji.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie