Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Klimatyzator Daikin CTXS

Klimatyzator Daikin CTXS został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i prostocie. Dzięki płynności kształtu, łatwo komponuje się ze ścianą i idealnie dopasowuje do nowocześnie urządzonych pokoi i innych niewielkich pomieszczeń. Eleganckie opływowe kształty pozwalają dopasować klimatyzator do każdego wnętrza.

Budowa klimatyzatora Daikin CTXS

Minimalistyczna i nowoczesna budowa klimatyzatora Daikin CTXS poprzez dyskretny i łagodny wygląd nadaje sypialni lub innemu pomieszczeniu wyjątkowy unikalny akcent.

"Doskonałość tkwi w szczegółach". To właśnie dlatego klimatyzator CTXS jest nie tylko funkcjonalny i elegancki, ale przede wszystkim  wykończony jest wysokiej jakości materiałami. Biały, kryształowo matowy kolor klimatyzatora ukazuje jego czystość i klasę.

Klimatyzator Daikin CTXS to prosta stylistyka i spokojny sen

Zbędne hałasy są ostatnią rzeczą jaką chcesz usłyszeć w swojej sypialni. Cisza jest koniecznym elementem dobrego snu. Ab pomóc Ci odpoczywać komfortowo i w ciszy, Daikin stworzył klimatyzator, który działa prawie bezgłośnie. Wytwarzany hałas osiąga maksymalnie poziom 19 dBA, to tyle co delikatny szum lub cichy szept. ŚPIJ SPOKOJNIE!

Zapraszamy do naszego sklepu www.kupklimatyzator.pl

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie