× Strona główna Wentylacja Klimatyzacja Rekuperacja Pompy ciepła Aktualności O nas Certyfikaty Realizacje FAQ Kontakt

Montaż klimatyzacji i klimatyzatorów.

Jedną ze specjalizacji naszej firmy są systemy klimatyzacyjne, które opierają się na innowacyjnej technologii pomp ciepła produkowanych przez takie firmy, jak Mitsubishi Electric i Daikin, jakich jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem w zakresie dostawy, montażu oraz serwisu, a także instalacji systemów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Współpracujemy również z firmami Whirlpool, Samsung oraz LG.

Do naszej oferty wprowadziliśmy także produkty znanego amerykańskiego producenta urządzeń klimatyzacyjnych – firmę Lennox.

W naszym asortymencie posiadamy klimatyzatory przeznaczone do użytku domowego i biurowego.

Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym instalacji klimatyzacji i wentylacji. Air Engineering prowadzi ciągłą sprzedaż części serwisowych zamiennych do systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i klimatyzatorów split, multi split.

Świadczymy usługi z zakresu naprawy agregatów skraplających oraz agregatów wody lodowej wszystkich producentów.

Montaż klimatyzacji wykonujemy z urządzeniami własnymi, jak również zakupionymi przez inwestora w naszym sklepie internetowym.

Na wykonane prace udzielamy gwarancji do 1 roku do 5 lat w zależności na jakich urządzeniach montaż klimatyzacji został wykonany.

Wykonujemy montaż wentylacji – klimatyzacji i klimatyzatorów w miastach takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Opole, Warszawa, Lublin, Kielce i w wielu innych. Działamy na terenie całej Polski.

Istnieje możliwość zastosowania stawki Vat 8% w przypadku zakupu urządzeń w sklepie internetowym http://www.kupklimatyzator.pl/ lub http://www.kupwentylacje.pl  i montażu przez Air Engineering Sp. z o.o. klimatyzacja Kraków lub oddział  klimatyzacja Katowice dla klientów indywidualnych ( mieszkania, domy).

Montaż klimatyzacji wykonują Nasze wyspecjalizowane ekipy monterskie posiadające odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia do pracy z freonami. Przed montażem klimatyzacji inwestor może  uzgadniać rozwiązania dotyczące montażu klimatyzacji. Pamiętaj, aby  w dziedzinie montażu klimatyzacji i serwisie klimatyzacji współpracować tylko z profesjonalnymi firmami. Jedną z nich jest niewątpliwie Air Engineering. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy sprawny i szybki montaż klimatyzacji.

 

Euler-Hermes-baner-120x600-2-PL