Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Montaż klimatyzacji i klimatyzatorów

Jedną ze specjalizacji naszej firmy są systemy klimatyzacji, opierające się na innowacyjnej technologii pomp ciepła produkowanych przez takie firmy jak Mitsubishi Electric i Daikin, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Świadczymy usługi w zakresie dostawy, serwisu oraz montażu systemów klimatyzacji VRF (VRV) i innych rozwiązań.

Współpracujemy również z innymi renomowanymi markami wyspecjalizowanymi w klimatyzacji domowej i przemysłowej, do których należą m.in.: Whirlpool, Samsung oraz LG. Do naszej oferty wprowadziliśmy produkty znanego amerykańskiego producenta urządzeń klimatyzacyjnych, firmy Lennox.

Montaż instalacji klimatyzacji i wentylacji

W naszym asortymencie posiadamy klimatyzatory przeznaczone do użytku domowego i biurowego.

Zajmujemy się również serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym instalacji klimatyzacji i wentylacji. Air Engineering prowadzi ciągłą sprzedaż części serwisowych zamiennych do systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i klimatyzatorów split oraz multi split.

Świadczymy usługi z zakresu naprawy agregatów skraplających oraz agregatów wody lodowej wszystkich producentów.

Montaż klimatyzacji wykonujemy z urządzeniami własnymi, jak również zakupionymi przez inwestora w naszym sklepie internetowym.

Na wykonane prace udzielamy gwarancji od 1 roku do 5 lat, w zależności na jakich urządzeniach montaż klimatyzacji został wykonany.

Klimatyzacja w miastach Kraków i Katowice

Wykonujemy montaż wentylacji, klimatyzacji i klimatyzatorów w różnych miastach, takich jak Kraków czy Katowice. Obsługujemy też inne duże miasta Polski, do których należą m.in.: Wrocław, Opole, Warszawa, Lublin, Kielce.

Istnieje możliwość zastosowania stawki Vat 8% w przypadku zakupu urządzeń w sklepie internetowym http://www.kupklimatyzator.pl/ i montażu przez Oddział Klimatyzacja Katowice dla klientów indywidualnych (mieszkania, domy).

Montaż klimatyzacji wykonują nasze wyspecjalizowane ekipy monterskie, posiadające odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia do pracy z freonami. Przed montażem instalacji klimatyzacji inwestor może uzgadniać rozwiązania dotyczące wykonania klimatyzacji. Pamiętaj, aby w dziedzinie montażu i serwisu współpracować tylko z profesjonalnymi firmami. Jedną z nich jest niewątpliwie Air Engineering. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy sprawność usług.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie