Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Pompy Ciepła, Montaż Gliwice

Pompy ciepła to rozwiązanie, które oparte jest na wykorzystywaniu zielonej energii, czyli takiej, która pochodzi z wody, powietrza czy ziemi. Jest to niezwykle ekologiczne, gdyż ogranicza się wytwarzanie ciepła w inny sposób. Pompy ciepła w Gliwicach jak i innych miastach z powodzeniem posłużyć mogą do ogrzewania domów i wody użytkowej, jednak w razie potrzeby mogą służyć jako klimatyzacja. Wiąże się to z szeregiem korzyści, w tym także z dbałością o środowisko, ale także oszczędnością finansów. 

Pompy ciepła Gliwice

Pompa ciepła jest doskonałym rozwiązaniem, które warto zastosować zarówno w przestrzeni domowej, biurowej jak i przemysłowej, a szczególności w klimacie, w którym żyjemy. W przypadku planowanego ogrzania budynku pompa ciepła pobiera energię z dolnego źródła ciepła jakim jest powietrze lub ziemia lub woda. Pompa ciepła działa także w przeciwnym kierunku, kiedy zachodzi potrzeba schłodzenia pomieszczenia.

Jest to niezwykle ekologiczne rozwiązanie, gdyż w odróżnieniu od tradycyjnego ogrzewania, nie wykorzystuje bezpośrednio paliw stałych. Za sprawą pompy ciepła do atmosfery nie są emitowane żadne szkodliwe substancje, co skutkuje olbrzymią korzyścią dla środowiska naturalnego. Oprócz tego nie zachodzi także ryzyko ulatniania się czadu,, dlatego jest to także niezwykle bezpieczne. Montaż pompy ciepła w Gliwicach przyniesie mieszkańcom danej nieruchomości, czy właścicielowi miejsca pracy spore korzyści finansowe. Koszty eksploatacji są znikome, a sam zwrot inwestycji jest niezwykle wysoki.

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą klienta z zakresu pomp ciepła. Działamy zarówno w wymiarze fachowego doradztwa, sprzedaży, jak i stworzenia projektu, późniejszego montażu i uruchomienia całej instalacji. Oprócz tego zapewniamy także szkolenie użytkowników, w trosce o to, aby użytkowanie pomp ciepła w Gliwicach i nie tylko było skuteczne i bezproblemowe. Oferujemy produkty renomowanych producentów. Są to między innymi: Mitsubishi Electric, Daikin, Fujitsu czy Rotenso.

W naszej ofercie dostępne są różne rodzaje pomp ciepła typu powietrze-woda w których instalacji się specjalizujemy. Może również wykonać montaż pomp ciepła gruntowych. 

Montaż pompy ciepła Gliwice

Na załogę naszej firmy składają się sami doświadczeni specjaliści, którzy zadbają o to, aby każdy etap - od wykonania projektu po wdrożenie i dalszą eksploatację - przebiegał prawidłowo. Rozwiązania takie jak wprowadzenie do swojego gospodarstwa domowego czy przestrzeni firmy pompy ciepła jest niezwykle przyszłościowym zabiegiem. TO bardzo ekologiczne i korzystne ekonomicznie rozwiązanie, które z czasem pozwoli niezwykle zyskać na całym przedsięwzięciu.

Doświadczony zespół ds. wdrażania ekologicznych rozwiązań

Bogate doświadczenie, jakie mieliśmy okazję zyskać przez okres istnienia firmy na rynku sprawia, że nie zaskoczy nas już niemal nic. Nasze kompleksowe działanie sprawia, że stajemy się niezwykle częstym wyborem wśród osób pragnących zamontować pompę ciepła w Gliwicach.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie