Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Pompy Ciepła, Montaż Pompy Ciepła Sosnowiec

Przy budowie domu lub zmianie systemu ogrzewania pojawia się problem - jaki system grzewczy wybrać? Obecnie najbardziej popularne są cały czas piece węglowe. Produkują jednak dużą ilość gazów cieplarnianych, które przyczyniają się do ocieplania klimatu. Poza tym użytkowanie ich wiąże się z koniecznością przeznaczenia dodatkowego miejsca na kotłownię oraz przestrzeń magazynową na opał. Innym popularnym rozwiązaniem jest też gaz, który jednak stanowi inwazyjną metodę. Ponadto wiąże się z obowiązkiem zaprojektowania całej instalacji i wydaniem sporej ilości pieniędzy. Nasza firma świadcząca swoje usługi w Sosnowcu proponuje pompy ciepła, które są bezpieczną, a zarazem wydajną opcją ogrzewania nie tylko domów, ale nawet wielkich hal przemysłowych.

Montaż pompy ciepła, Sosnowiec

Wybranie pompy ciepła gwarantuje dużą oszczędność energii. To system grzewczy, którego montaż jest prosty i nie wymaga dużej modernizacji całego domu. Zajmuje niewiele miejsca oraz nie wymaga dodatkowego pomieszczenia. Jego użytkowanie nie grozi wybuchem, a pompa nie produkuje szkodliwych dla ludzi gazów czy innych substancji. Jej działanie jest bardzo proste. Pompa ciepła powietrze-powietrze poprzez freon który krąży w układzie nagrzewa powietrze znajdujące się w pomieszczeniu do pożądanej temperatury.

Pompy ciepła, Sosnowiec - jaką wybrać?

Nasza firma oferuje pompy ciepła typu powietrze- powietrze lub powietrze- woda. Najbardziej popularne są pompy powietrze-powietrze. Jak nazwa wskazuje, pobierają energię z powietrza zewnętrznego i przekazują ją z pośrednictwem czynnika chłodniczego do podgrzania powietrza w pomieszczeniu.

Montowane przez nas pompy działają nawet przy temperaturze zewnętrznej -25°C. Nasza firma wykonuje projekty, a także doradza, jaki rodzaj będzie najlepszy. Oferujemy także montaż, który przeprowadzamy szybko i sprawnie. Zapewniamy również serwis zamontowanych urządzeń, a także szkolenie przyszłych użytkowników.

Montaż pompy ciepła, Sosnowiec - dlaczego warto?

Świadczone przez nas usługi są skierowane do osób prywatnych, ale również do przedsiębiorców szukających oszczędnego systemu grzewczego dla swoich nieruchomości. W naszej firmie pracują sami profesjonaliści mający za sobą lata doświadczeń w montowaniu tego typu instalacji. Nasze usługi zostały już wybrane przez wielu klientów, którzy chwalą sobie jakość instalowanych przez nas urządzeń. Z tego względu warto się z nami skontaktować w przypadku zamieszkiwania Sosnowca.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie