Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Pompy Ciepła, Montaż Zabrze

Świadomość ekologiczna w społeczeństwie stale rośnie, dlatego coraz więcej osób sięga po pompy ciepła. Stanowi to rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale także pozwala na znaczne oszczędzanie na kosztach ogrzewania. Dostępnych jest kilka rodzajów pomp ciepła, a każda z nich ma nieco inną specyfikę. Każde rozwiązanie pozwala jednak przede wszystkim na: dużą oszczędność energii, a także zdecydowanie niższe koszty eksploatacji. Kolejnym pozytywnym aspektem jest także brak zagrożenia zaczadzeniem, co w przypadku niektórych metod ogrzewania jest bardzo prawdopodobne. Oferujemy pompy ciepłą w Zabrzu, jak i innych miastach.

Pompy ciepła Zabrze

Pompy ciepła czerpać energię mogą zarówno z powietrza, gruntu, a także wody gruntowej. W naszej ofercie posiadamy każdą możliwość, w trosce o zróżnicowane potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się kompleksowym działaniem z zakresu pomp ciepła. Korzystając z naszych usług liczyć można zarówno na doradztwo i konsultację, wykonanie analiz i samego projektu, jak również dostawę i późniejszy montaż samej instalacji i urządzeń. Każdy z naszych klientów zostanie oczywiście odpowiednio przeszkolony, aby mógł skutecznie obsługiwać tę instalację. Zajmiemy się także pierwszym uruchomieniem.

Każdy nasz projekt poprzedzony jest wykonanymi przez nas analizami porównawczymi, zarówno pod względem kosztów ogrzewania obecnych i możliwych po wprowadzeniu do danego miejsca pompy ciepła. Jesteśmy profesjonalistami w naszej branży, co sprawia, że zajmujemy się pompami ciepła w sposób niezwykle kompleksowy.

Montaż pompy ciepła Zabrze

W naszej ofercie posiadamy liczne urządzenia pochodzące od renomowanych producentów, są to między innymi: Daikin, Mitsubishi Electric, Samsung, LG. Za montaż instalacji odpowiadają natomiast specjaliści w tej branży. Pomogą w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z uruchomieniem instalacji, wszystko wytłumaczą w sposób niezwykle zrozumiały. Doświadczenie naszej firmy na rynku sprawia, montaż pomp ciepła w Zabrzu i innych miejscowościach cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. W sprawie jakichkolwiek pytań prosimy o kontaktowanie się za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź przy pomocy numeru telefonu czy adresu mailowego. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, wyjaśniając wszelkie niejasne aspekty. Zachęcamy do skorzystania z zielonej energii, którą można uzyskać za sprawą pomp ciepła. Zabrze jest miastem, w którym to rozwiązanie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie