Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Pompy Ciepła, Montaż Śląsk

Optymalny system ogrzewania jest potrzebny praktycznie w każdym budynku. Mając to na uwadze warto wybierać sprawdzone rozwiązania. Chcąc postawić na ogrzewanie niedrogie w eksploatacji, a jednocześnie przyjazne dla środowiska, nie sposób przejść obojętnie obok pomp ciepła. Zapewniamy nowoczesne urządzenia oraz kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Pompy ciepła Śląsk

Dlaczego warto postawić na pompy ciepła? To przede wszystkim najtańszy sposób pozyskania energii ekologicznej w polskim klimacie.

Pompa ciepła może wytwarzać energię z powietrza, gruntu lub wody. Oznacza to, że jest przyjazna dla środowiska - korzysta z odnawialnego źródła energii, przy okazji nie generując toksycznych związków. Dzięki temu jest coraz popularniejszym rozwiązaniem w zakresie ogrzewania, zwłaszcza biorąc pod uwagę niskie koszty eksploatacji. Można je jeszcze bardziej obniżyć, instalując panele fotowoltaiczne, które zasilą mechanizm omawianego urządzenia.

Pompy ciepła Śląsk - dlaczego my?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji i pomp ciepła. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa oraz instytucje. Posiadamy wszelkie potrzebne certyfikaty i zatrudniamy specjalistów. Na początku współpracy planujemy przystosowanie budynku do pomp ciepła, ponieważ urządzenia mogą wytwarzać ciepło i wdmuchiwać je do wnętrza obiektu lub podgrzewać wodę przepływającą przez grzejniki czy rury w ogrzewaniu podłogowym. Następnie wybieramy pompy o odpowiedniej mocy i tworzymy dokładny projekt. Zapewniamy także jego realizację, a także późniejsze szkolenia dla osób obsługujących. Świadczymy też obsługę techniczną oraz pomoc serwisową.

Profesjonalne pompy ciepła - Śląsk

Dysponujemy wyłącznie nowoczesnymi i sprawdzonymi pompami ciepła, które kupujemy od renomowanych marek. Dzięki temu można mieć pewność skutecznego działania sprzętu, a także zminimalizowania ewentualnych problemów technicznych. To propozycje dla wymagających. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i proponujemy konkurencyjne ceny usług. W razie zainteresowania serdecznie prosimy o kontakt z naszymi specjalistami - telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie