Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Rekuperacja Gliwice

Rekuperacja (Gliwice) to innowacyjny system wentylacji górujący nad systemem grawitacyjnym i przynoszący niemałe korzyści każdemu – gospodarstwom domowym, firmom oraz przemysłowi. Atuty tego rozwiązania obejmują nie tylko pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie domowników lub pracowników, ale także znaczne zmniejszenie wysokości rachunków za ogrzewanie. Z tych właśnie względów coraz więcej osób decyduje się na rekuperację (Gliwice).

Jakie korzyści niesie za sobą rekuperacja (Gliwice)?

Działanie rekuperacji (Gliwice) opiera się na odzyskiwaniu ciepła. Dwa strumienie powietrza – ciepłe i zużyte oraz zimne i czyste – mijają się ze sobą w wymienniku, a powietrze napływające do środka po drodze pochłania ciepło i rozprowadza je równomiernie po domu, dzięki czemu utrzymywana jest w nim optymalna temperatura.

To jednak niejedyna zaleta rekuperacji (Gliwice). Rekuperator wyposażony jest w specjalne filtry, które wychwytują zanieczyszczenia, a także alergeny, czyniąc powietrze wewnątrz pomieszczenia zdrowym i korzystnym, również dla alergików.

Czyste i rześkie powietrze to także ogromna korzyść dla naszego zdrowia oraz samopoczucia. Wpływa nie tylko na naszą wydajność, ale również na jakość snu i odpoczynku. Co więcej, rekuperacja (Gliwice) to okazja, by znacznie podreperować budżet – decydując się na ten system wentylacji możemy zmniejszyć rachunki za ogrzewanie aż o nawet 30%.

Rekuperacja (Gliwice) – doradzimy, zamontujemy, naprawimy

Firma Air Engineering to specjalista w branży klimatyzacji i wentylacji. Świadczymy profesjonalne usługi już od wielu lat, co potwierdzają setki udanych realizacji oraz liczne referencje. W kwestii rekuperacji (Gliwice) jesteśmy zdeterminowani, by zapewniać kompleksową obsługę, zarówno pod względem planowania, jak i wykonania projektu, doradzenia co do wyboru modelu urządzenia, a także montażu oraz serwisu – w okresie gwarancji i po jej wygaśnięciu.

Nasza oferta rekuperatorów składa się z trwałych, solidnych i niezawodnych urządzeń najlepszych światowych marek, takich jak Mitsubishi Electric, Daikin, Samsung czy System Air. Pomagamy wybrać taki rekuperator, który najlepiej odpowie na potrzeby danej osoby oraz będzie działał najwydajniej w danych warunkach. Montaż przeprowadzamy sprawnie, bezpiecznie, solidnie, nie zapominając o tym, by rezultat prezentował się estetycznie.

Rekuperacja (Gliwice) to szansa na lepsze życie dla każdego – zdrowotne, a także finansowe. Innowacyjna formuła dba jednak nie tylko o nas samych, ale również o środowisko. Zapraszamy do współpracy!

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie