Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Wentylacja Katowice

Duże obiekty pokroju zakładów produkcyjnych, magazynów czy galerii handlowych powinny, a w niektórych przypadkach muszą posiadać system wentylacji. Dzięki temu powietrze będzie odpowiednio czyste, co również jest istotne z perspektywy BHP. Każdy człowiek musi mieć zapewniony właściwy mikroklimat, co przekłada się na zdrowie i samopoczucie. Zapewniamy zaawansowane systemy wentylacji w Katowicach i na terenie całego województwa.

Wentylacja Katowice - dlaczego warto?

W wielu pomieszczeniach generowane są zanieczyszczenia, związane na przykład z działaniem poszczególnych urządzeń. Sytuacja może dotyczyć również wysokiej temperatury. W każdym przypadku konieczne jest usuwanie takiego powietrza i dostarczanie świeżego, doradzamy najlepsze rozwiązania. Dzięki temu cały system działa efektywnie, zapewniając użytkownikom budynku czyste powietrze.

Najprostsza w realizacji, jednak najmniej skuteczna jest wentylacja grawitacyjna, która działa przez skutek różnicy temperatur. Pomocne jest też działanie wiatru. W tym przypadku nie stosuje się dodatkowych urządzeń.

O wiele skuteczniejsza jest wentylacja mechaniczna, w przypadku której korzysta się już z zespołu różnorodnych elementów wentylacyjnych. Co więcej, można zapewnić również funkcję ogrzewania powietrza lub schładzania go. Przy wykorzystaniu rekuperacji wspomaga oszczędność kosztów eksploatacyjnych budynku.

Profesjonalna wentylacja w Katowicach

Wykonujemy wentylacje w domach i mieszkaniach (możemy podjąć się współpracy z deweloperami), biurach, lokalach usługowych, lokalach gastronomicznych, halach produkcyjnych, magazynach i nie tylko. Dysponujemy rozwiązaniami chemioodpornymi. Możemy również wykonać ekspertyzy poprawności systemu, pomiary głośności i regulację wentylacji w Katowicach.

Dlaczego warto nas wybrać?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jednak cały czas się rozwijamy, dlatego dysponujemy nowoczesnymi rozwiązaniami, które sprawdzają się nawet w najbardziej skomplikowanych systemach. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i w każdym przypadku zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. Po analizie obiektu oraz rozmowie z klientem wykonujemy projekt, a następnie zapewniamy jego realizację. Świadczymy także usługi serwisowe. Działamy zgodnie z normami. W razie zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z naszymi ekspertami.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie