Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Jak często robić przegląd klimatyzacji?

Samochód, biuro czy dom to miejsca w których korzystamy z klimatyzatorów. Dla zapewnienia naszego bezpieczeństwa warto co najmniej raz w roku zlecić serwis urządzeń klimatyzacyjnych profesjonalnej firmie. Ile kosztuje przegląd klimatyzacji?

Przegląd klimatyzacji w samochodzie

Dla dużej części Polaków samochód to drugi dom. Osoby, które na co dzień dojeżdżają do pracy spędzają w swoim aucie kilka godzin dziennie. Warto dbać o dobre warunki w samochodzie. Klimatyzacja także ta samochodowa, może być siedliskiem drobnoustrojów a jeżeli jest uszkodzona może zagrażać bezpieczeństwu nie tylko kierowcy czy pasażera ale także innych uczestników ruchu drogowego. Regularne przeglądy i czyszczenie klimatyzacji to obowiązek kierowców. Ile kosztuje przegląd klimatyzacji samochodowej, w zależności od firmy, która się w tym specjalizuje waha się w granicach kilkuset złotych.

Serwis klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych

Klimatyzacja to coraz powszechniejsze rozwiązanie w miejscach pracy. Klimatyzatory wypierają tradycyjne biurkowe wentylatory i pozwalają cieszyć się odpowiednią temperaturą o każdej porze roku. Biura są także zbiorowiskiem ludzi, z których każdy wnosi do pomieszczenia pyły oraz bakterie z dworu. Jeżeli chcesz, żeby klimatyzacja w biurze działała jak najlepiej i nie była gniazdem bakterii i wirusów, zadbaj o regularne serwisowanie klimatyzatorów. Firmy, które zajmują się przeglądem klimatyzacji, zdezynfekują i oczyszczą klimatyzatory, sprawdzą ich szczelność oraz działanie. Ile kosztuje przegląd klimatyzacji w biurze? W zależności od tego, jakie usługi ekipa będzie musiała wykonać na miejscu, ceny zaczynają się od 150 zł.

Konserwacja i przegląd klimatyzacji domowej

Klimatyzatory to coraz popularniejsze rozwiązanie w wielu domach. Urządzenia te dbają nie tylko o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach ale zapewniają także wysoką jakość powietrza. Klimatyzatory domowe należy czyścić regularnie samemu a przynajmniej dwa razy do roku skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Ile kosztuje przegląd klimatyzacji domowej? W zależności od usług z jakich korzystamy ceny zaczynają się od ok. 100 zł.  Warto regularnie sprawdzać i konserwować klimatyzację domową, zwłaszcza jeżeli w mieszkaniu są małe dzieci lub alergicy. Częsty przegląd klimatyzatorów chroni przed ich zagrzybieniem oraz przed awariami. 

Klimatyzacja to świetne rozwiązanie, które zapewnia czyste powietrze i odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach. Poprawia nasz komfort życia i produktywność w pracy. 

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie