Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Rekuperacja Chorzów

Rekuperacja jest rozwiązaniem, które pomoże nam na znacznym zaoszczędzeniu energii i uzyskaniu czystego powietrza w swoim wnętrzu, przy jednoczesnym nienarażaniu na ekspozycję na nadmierną wilgoć. Jest to rozwiązanie, które łączy w sobie ekologię oraz ekonomię.

Ze względu na liczne korzyści, z jakimi się wiąże ta opcja, rekuperacja w Chorzowie cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Użytkownicy tego rozwiązania są niezwykle zadowoleni, ponieważ bardzo pozytywnie wpływa na ich komfort życia. To jedynie niektóre z zalet, jakie można uzyskać, korzystając z wentylacji mechanicznej.

Rekuperacja, Chorzów - korzystna oferta

Oferowane przez nas usługi montażu rekuperacji w Chorzowie obejmują w początkowej części fachowe doradztwo i konsultacje z zakresu wprowadzanych rozwiązań. Stworzymy koncepcję, która zostanie oparta na najlepszych rozwiązaniach dla danej przestrzeni. Wykonamy również projekt odpowiadający wszelkim potrzebom, wykorzystując różnorodne możliwości. Następnym etapem naszej współpracy jest montaż instalacji.

Wszystkie materiały, na których opiera się nasza praca, pochodzą od renomowanych producentów central rekuperatorów. Producenci, których produkty używamy najczęściej to między innymi Mitsubishi Electric, System Air, Daikin czy Samsung. Co więcej, każde wprowadzone przez nas rozwiązanie łączy się z serwisem, który uzyskać można zarówno podczas trwania okresu gwarancyjnego, jak i w momencie, gdy ten czas już upłynął.

Rekuperacja, Chorzów - jakie korzyści można zyskać?

Do głównych zalet, jakie można uzyskać za sprawą rekuperacji w Chorzowie, jak i w innych miejscach zalicza się przede wszystkim prawidłowy obieg powietrza we wszystkich pomieszczeniach. Może być to zarówno przestrzeń biurowa, jak i mieszkalna.

Atutem z pewnością jest także możliwość połączenia innego rozwiązania - gruntowego powietrznego wymiennika ciepła (GWC). Dzięki temu wszystkie osoby przebywające w przestrzeni, gdzie funkcjonuje system rekuperacji, otrzymują komfortowe warunki.

Za sprawą tego procesu można znacznie obniżyć koszty związane z ogrzewaniem. Co więcej, wyeliminowane zostają problemy związanie z przeciągami czy hałasem ulicznym. Powietrze odprowadzane na zewnątrz zachowuje energię, dzięki czemu w pomieszczeniu zostaje utrzymana stała temperatura. Z kolei powietrze wpływające do wewnątrz jest dokładnie filtrowane, co sprzyja przede wszystkim alergikom. Wszystkie nieprzyjemne zapachy i wilgoć zostają usunięte, poprawiając komfort przebywania wewnątrz.

Zapraszamy do kontaktu, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie