Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Klimatyzacja w Katowicach

Jednym ze standardów oferowanym przez nowoczesne budownictwo mieszkaniowe oraz biurowe jest klimatyzacja, której używanie zapewnia nam dobre samopoczucie oraz odpowiedni komfort pracy. To właśnie dobrze dobrany klimatyzator gwarantuje Państwu czyste oraz świeże powietrze. Obecność klimatyzacji w biurze, czy mieszkaniu jest szczególnie doceniana podczas upalnych dni, kiedy niemal każdy marzy o tym, aby znaleźć się w klimatyzowanym pomieszczeniu. Nasza firma zajmuje się kompleksowym działaniem z zakresu klimatyzacji. Proponujemy konsultacje, montaż i serwis urządzeń. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, można mieć pewność, że cały proces wprowadzania klimatyzacji do budynku zostanie odpowiednio przeprowadzony na każdym etapie. Indywidualnie analizujemy każdy przypadek, opieramy się także na projekcie bądź rysunku technicznym.

W przypadku wystąpienia awarii oferujemy serwis urządzeń – gwarancyjny i pogwarancyjny.

Projektowanie klimatyzacji dla klientów z Katowic

Jednym z etapów naszych prac jest projektowanie klimatyzacji. Bierzemy tutaj pod uwagę specyfikację i warunki, w których urządzenie to będzie się znajdować. Zlecenia realizuje zespół doświadczonych specjalistów, którzy doskonale zdają sobie sprawę z wszelkich aspektów, na które podczas pracy warto zwrócić uwagę. Dostarczamy urządzenia jedynie od renomowanych producentów, gdyż niezwykle istotna jest dla nas jakość wykonywanych obowiązków, a także urządzeń, które mają zapewnić naszym klientom komfort przez długie lata. Możemy dumnie oznajmić, że jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu renomowanych marek, takich jak: Daikin, Mitsubish Electric, System Air czy Whirlpool.

MONTAŻ KLIMATYZACJI w Katowicach

W zakres naszej oferty wchodzi zarówno montaż klimatyzacji domowej, jak i biurowej, a także przemysłowej. Za sprawą specjalnie przeszkolonych fachowców montaż klimatyzacji możliwy jest niemal w każdym miejscu. Specjalizujemy się jednak w montażu jej w prywatnych domach, biurach, pomieszczeniach handlowych czy przestrzeniach produkcyjnych.

Montaż klimatyzacji na elewacji wielopiętrowego biurowca

Klimatyzacja renomowanych firm

Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Oferowane przez nas systemy klimatyzacyjne, to urządzenia wysokiej klasy, przykładowo producenta Daikin, czy LG. Są trwałe, niezawodne i bezawaryjne.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanych i cenionych producentów takich jak:

  • Daikin
  • Mitsubish Electric
  • System Air
  • Whirlpool
  • LG
  • Samsung

W ofercie naszej firmy znajdują się  urządzenia do użytku domowego, jak również instalacje klimatyzacji biurowej i przemysłowej. Zobacz szczegóły:

Klimatyzacja domowa

Klimatyzacja biurowa

Klimatyzacja przemysłowa

Zapewniamy fachowy montaż klimatyzacji i późniejszy serwis klimatyzacji. Naszą specjalizacją jest klimatyzacja do domu, biura, sklepu, hoteli, hali produkcyjnej i wieli innych miejsc.

Zachęcamy do odwiedzenia zakładki Realizacje, w której prezentujemy zrealizowane instalacje klimatyzacji i wentylacji.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie