Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Projektowanie i wykonywanie instalacji klimatyzacji – realizacje

Zapraszamy do filii naszej firmy, która znajduje się w Katowicach. Realizujemy zamówienia na wykonywanie instalacji klimatyzacji i wentylacji. W naszej ofercie znajdują się również systemy rekuperacji oraz pompy ciepła. Nasi pracownicy zajmą się projektowaniem instalacji klimatyzacji, a także montażem. Świadczymy również usługi serwisowe w ramach gwarancji, a także po jej wygaśnięciu. Zapraszamy do współpracy.

Klimatyzacja w Hill Park Apartaments

W lipcu zakończyliśmy i oddaliśmy do użytkowania kolejną instalację na terenie Warszawy. Tym razem, na zlecenie firmy Marwipol S.A., instalowaliśmy systemy klimatyzacji w powstającym Hill Park Apartament. Klimatyzacja została wykonana na bazie klimatyzatorów firmy Daikin o  mocy chłodniczej 450kW.

Hill Park Apartments są to cztero-apartamentowe, luksusowe domy położone w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Młocińskiego i Parku Młocińskiego. Niedaleko mieści się Puszcza Kampinoska. Okolica zapewnia bogatą infrastrukturę towarzyszącą dla mieszkańców. Osiedle dedykowane jest dla tych, którzy poszukują spokojnego domu na przedmieściach Warszawy. Dużym atutem lokalizacji jest bliska odległość od centrum miasta. Realizacje inwestycji zostały wykonane na takich urządzeniach,  jak systemy klimatyzacji  podstropowe i kanałowe, które są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Giełda Kwiatowa Tychy - klimatyzacja na bazie pompy ciepła

W 2006 roku wykonaliśmy instalację klimatyzacji w budynku Hali Śląskiej Giełdy Kwiatowej w Tychach przy ul. Sadowej. Wydajność chłodnicza instalacji klimatyzacyjnej na bazie powietrznej pompy ciepła wynosi 340 kW, a wydajność grzewcza 200kW. Obecnie zajmujemy się bieżącą konserwacją i serwisowaniem w/w instalacji.

Magazyny Krakchemia S.A. : ogrzewanie nadmuchowe

Na zlecenie Krakchemia S.A. wykonaliśmy instalację wentylacji i ogrzewania nadmuchowego w magazynach przy ul. Płk. Dąbka 10 w Krakowie. Ponieważ były to magazyny kwasów i materiałów łatwopalnych zainstalowano wentylację nawiewno-wywiewną kwasoodporną i przeciwwybuchową .

Biurowiec Morskiej Agencji Gdynia w Gdyni

W biurowcu MAG w Gdyni, zamontowaliśmy chłodzenie i grzanie na bazie pomp ciepła w systemie VRF o mocy 235 kW.

Powierzchnię klimatyzowaną 3 000 m2 obsługuje wentylacja z odzyskiem ciepła na bazie rekuperatorów LOSSNAY firmy Mitsubishi Electronic.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie