× Strona główna Wentylacja Klimatyzacja Rekuperacja Pompy ciepła Aktualności O nas Certyfikaty Realizacje FAQ Kontakt

Klimatyzacja domowa

Klimatyzator w mieszkaniu czy domu jednorodzinnym zapewnia komfort, wygodę i przyjemność mieszkania. Klimatyzacja domowa pozwala stworzyć odpowiednie dla nas warunki klimatyczne, które zapewniają nam dogodne warunki do życia i odpoczynku.

Nasza oferta klimatyzacji z Katowic jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Przy montażu klimatyzacji kierujemy się przede wszystkim wygodą i komfortem użytkowników.

 

Jak wybrać klimatyzator? Na co zwrócić uwagę?

Idealna klimatyzacja domowa powinna cechować się przede wszystkim: dużą wydajnością przy małym zużyciu energii, cichą pracą oraz eleganckim i estetycznym design. Ponadto nowoczesne urządzenia zapewniają:

  • Czyste, zdrowe i świeże powietrze
  • Usuwają nadmiar wilgoci z powietrza
  • Usuwają nieprzyjemne zapachy
  • Hamują rozwój pleśni i grzybów – za pomocą specjalistycznych filtrów i mechanizmów oczyszczania plazmowego, które oczyszczają powietrze pozwalając zmniejszyć wrażliwość na wszystkie czynniki powodujące dyskomfort organizmu czy wręcz objawy chorobowe (alergia, astma).

W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości produkty od najbardziej cenionych i sprawdzonych producentów. Oferujemy klimatyzatory Daikin, Samsung, LG oraz wiele innych. Montaż takiego klimatyzatora to gwarancja sprawnie działającego urządzenia przez wiele lat.

 

Energooszczędna technologia Split i Multi Split

W szerokiej ofercie produktów do domu i mieszkania znajdują się klimatyzatory oparte na zaawansowanej i energooszczędnej technologii inwerterowej typu Split i Multi Split. Umożliwiają one podłączenie kilku jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. W zależności od uwarunkowań i charakteru pomieszczeń proponujemy:

  • klimatyzatory ścienne
  • klimatyzatory kasetonowe
  • klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe
  • klimatyzatory kanałowe

 

Odpowiedni dobór urządzeń uzależniony jest od wielu czynników, dlatego do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie.

Chętnie pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie klimatyzacji dla Państwa domu czy mieszkania, maksymalizując jakość, a minimalizując koszty inwestycji, wystarczy zadzwonić.

Proponujemy również:

Wybór klimatyzacji domowej z Katowic to idealne rozwiązanie, które spełni wszystkie Państwa oczekiwania, nie uszczuplając zbyt mocno portfela.

 

Klimatyzacja biurowaKlimatyzacja przemysłowa

Może Cie zainteresują!