Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

KLIMATYZACJA DO BIURA w Katowicach

Zajmujemy się montażem klimatyzacji w biurach w Katowicach. Badania dowodzą, iż wydajność pracy człowieka jest ściśle powiązana z temperaturą otoczenia. Klimatyzacja do biura zapewnia odpowiedni klimat w pomieszczeniu, co wpływa na dobre samopoczucie, a tym samym zwiększa efektywność pracy. Z kolei zbyt zimna, zbyt gorąca lub zbyt wilgotna atmosfera obniża wydajność pracy.

Na rynku dostępny jest szeroki wybór urządzeń. Gwarantujemy pomoc w wyborze odpowiedniego klimatyzatora. Jesteśmy przedstawicielami sprzętu od renomowanych producentów, m.in. Mitsubishi, Daikin, Electric, LG, czy Samsung.

Klienci mogą wybierać spośród klimatyzatorów typu split oraz multi-split. Te pierwsze są obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem cieszącym się dużym zainteresowaniem. W tym przypadku system klimatyzacji składa się z dwój jednostek – wewnętrznej oraz zewnętrznej. Jednostki połączone są ze sobą linią chłodniczą, przez którą przepływa czynnik chłodniczy. Klimatyzatory multi-split działają na tej samej zasadzie co split, jednak wyróżnia je podłączenie wiele jednostek wewnętrznych.

Rozróżnienia można również dokonać pod względem sposobu montażu. Na rynku dostępne są klimatyzacje ścienne, ścienno-przysufitowe, przypodłogowe oraz kasetonowe. Należy pamiętać, że sposób montażu klimatyzatora ma wpływ na dystrybucję powietrza w pomieszczeniu.

Dlaczego warto zainwestować w klimatyzację biurową?

Montaż klimatyzacji biurowej ma przede wszystkim polepszyć samopoczucie pracowników oraz zwiększyć komfort pracy. Instalacja systemu to szereg zalet, wśród których można wymienić m.in.:

  • efektywne chłodzenie małych i dużych pomieszczeń,
  • niski poziom hałasu,
  • wysoką wydajność,
  • niskie koszty eksploatacji,
  • estetyczny design.

Jeśli chcesz zamontować w swoim biurze wydajną klimatyzację, zgłoś się do nas. Działamy na terenie Katowic oraz okolicznych miejscowości.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie