Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Daikin Katowice

Daikin to nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące systemy klimatyzacji, ale też dysponuje rozwiązaniami dotyczącymi oczyszczania powietrza czy pomp ciepła. Chcąc zapewnić użytkownikom obiektu odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, warto pochylić się nad ofertą marki. To japońska jakość w pigułce! Oferujemy urządzenia firmy Daikin w Katowicach i na terenie województwa.

Daikin Katowice - profesjonalna marka

Daikin wyróżnia się przede wszystkim solidnością. Zapewniane urządzenia posiadają sprawdzone konstrukcje, a dodatkowo cechują się stosunkowo prostą obsługą. Dzięki temu klimatyzatory tego przedsiębiorstwa są rozpoznawalne na całym świecie i są doceniane zarówno przez ekspertów, jak i użytkowników.

Daikin - trochę historii

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1924 roku przez Akire Yamadę. Przez wysoką jakość produktów oraz popyt na rynku, marka mogła szybko się rozrastać. W tym samym czasie prowadzone były badania o wykorzystaniu gazu fluorowęglowego w zakresie chłodzenia. W 1936 roku natomiast rozpoczęto produkcję hydrauliki olejowej samolotów. Istotnym kamieniem milowym był 1951 rok, w którym Daikin zostało pierwszym japońskim producentem masowym kompaktowych klimatyzatorów. W Europie marka pojawiła się w 1967 roku i rozszerzyła jeszcze bardziej swoją działalność. W 1969 natomiast stworzono innowacyjny klimatyzator, w którym zastosowano technologię pozwalającą chłodzić lub ogrzewać powietrze. W 1975 roku na rynku pojawił się pierwszy oczyszczacz powietrza tej marki. W 1984 Daikin osiągnęło pułap produkcji na poziomie miliona egzemplarzy klimatyzatorów. Firma dba także o środowisko - w 1997 roku opracowano specjalny system VRV, który wykorzystuje czynnik chłodniczy niewpływający na warstwę ozonu. W Polsce oficjalny oddział przedsiębiorstwa pojawił się w 2001 roku i cały czas się rozwija. Obecnie sprzedaż przekracza 10 milionów urządzeń w 50 krajach.

Systemy oparte na rozwiązaniach Daikin - Katowice

Nasza firma od lat działa na urządzeniach Daikin, dzięki czemu doskonale wiemy, jak stworzyć nawet wyjątkowo skomplikowane systemy z ich użyciem. Poza tym zapewniamy montaż - niezależnie od tego, czy chodzi o instalację klimatyzacji, czy pomp ciepła. W każdym przypadku wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz dopasowaniem do oczekiwań. Oferujemy skuteczne rozwiązania, które bazują na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i niezawodnych urządzeniach firmy Daikin.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie