Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Daikin Katowice

Oferujemy systemy klimatyzacji, wentylacji oraz pompy ciepła marki Daikin. Jest to nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące urządzenia poprawiające komfort użytkowników. Oferują oni rozwiązania z zakresu chłodzenia, grzania oraz oczyszczania powietrza. Chcąc zapewnić użytkownikom obiektu odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach, warto pochylić się nad ofertą marki. To japońska jakość w pigułce! Oferujemy urządzenia firmy Daikin w Katowicach i na terenie województwa.

Urządzenia Daikin to innowacyjne, nowoczesne i w pełni inteligentne systemy, które znacząco podnoszą poziom codziennego życia wszystkich użytkowników. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania, które łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb oraz możliwości w danym budynku. Oferujemy urządzenia Daikin, które sprawdzą się zarówno w małych domach, jak i wielopowierzchniowych firmach. Rozwiązania dostarczane przez tę markę wyróżniają się nie tylko niezawodnością, ale również ciekawym wzornictwem i wysoką jakością każdego detalu.

Funkcjonalne i wydajne klimatyzatory Daikin

Daikin wyróżnia się przede wszystkim solidnością. Zapewniane urządzenia posiadają sprawdzone konstrukcje, a dodatkowo cechują się stosunkowo prostą obsługą. Dzięki temu klimatyzatory tego przedsiębiorstwa są rozpoznawalne na całym świecie i są doceniane zarówno przez ekspertów, jak i użytkowników. W naszej ofercie znajdują się różne modele klimatyzatorów Daikin. Klienci mogą wybierać spośród urządzeń naściennych, kanałowych, a także klimatyzatorów multisplit. Wszystkie te produkty łączy wysoka jakość wykonania oraz gwarancja uzyskania w pomieszczeniu idealnej, optymalnej dla człowieka temperatury. Klimatyzatory Daikin sprawdzą się w sypialni, kuchni, salonie, czy pokoju dziecka. Możemy je zamontować w biurze, czy innym obiekcie, w którym ważne jest zapewnienie poczucia komfortu.

Historia marki Daikin

Przedsiębiorstwo zostało założone w 1924 roku przez Akire Yamadę. Przez wysoką jakość produktów oraz popyt na rynku, marka mogła szybko się rozrastać. W tym samym czasie prowadzone były badania o wykorzystaniu gazu fluorowęglowego w zakresie chłodzenia. W 1936 roku natomiast rozpoczęto produkcję hydrauliki olejowej samolotów. Istotnym kamieniem milowym był 1951 rok, w którym Daikin zostało pierwszym japońskim producentem masowym kompaktowych klimatyzatorów. W Europie marka pojawiła się w 1967 roku i rozszerzyła jeszcze bardziej swoją działalność. W 1969 natomiast stworzono innowacyjny klimatyzator, w którym zastosowano technologię pozwalającą chłodzić lub ogrzewać powietrze. W 1975 roku na rynku pojawił się pierwszy oczyszczacz powietrza tej marki. W 1984 Daikin osiągnęło pułap produkcji na poziomie miliona egzemplarzy klimatyzatorów. Firma dba także o środowisko – w 1997 roku opracowano specjalny system VRV, który wykorzystuje czynnik chłodniczy niewpływający na warstwę ozonu. W Polsce oficjalny oddział przedsiębiorstwa pojawił się w 2001 roku i cały czas się rozwija. Obecnie sprzedaż przekracza 10 milionów urządzeń w 50 krajach.

Systemy Daikin dla klientów z Katowic

Nasza firma od lat działa na urządzeniach Daikin, dzięki czemu doskonale wiemy, jak stworzyć nawet wyjątkowo skomplikowane systemy z ich użyciem. Poza tym zapewniamy montaż – niezależnie od tego, czy chodzi o instalację klimatyzacji, czy pomp ciepła. W każdym przypadku wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta oraz dopasowaniem do oczekiwań. Oferujemy skuteczne rozwiązania, które bazują na najnowszych rozwiązaniach technologicznych i niezawodnych urządzeniach firmy Daikin.

Wszystkich zainteresowanych urządzeniami Daikin zachęcamy do kontaktu z firmą. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach, jednak działamy na całym Śląsku. Zapraszamy do współpracy.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie