× Strona główna Wentylacja Klimatyzacja Rekuperacja Pompy ciepła Aktualności O nas Certyfikaty Realizacje FAQ Kontakt

Klimatyzator Daikin CTXS

Klimatyzator Daikin CTXS został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i prostocie. Dzięki płynności kształtu, łatwo komponuje się ze ścianą i idealnie dopasowuje do nowocześnie urządzonych pokoi i innych niewielkich pomieszczeń. Eleganckie opływowe kształty pozwalają dopasować klimatyzator do każdego wnętrza.

Budowa klimatyzatora Daikin CTXS

Minimalistyczna i nowoczesna budowa klimatyzatora Daikin CTXS poprzez dyskretny i łagodny wygląd nadaje sypialni lub innemu pomieszczeniu wyjątkowy unikalny akcent.

„Doskonałość tkwi w szczegółach”. To właśnie dlatego klimatyzator CTXS jest nie tylko funkcjonalny i elegancki, ale przede wszystkim  wykończony jest wysokiej jakości materiałami. Biały, kryształowo matowy kolor klimatyzatora ukazuje jego czystość i klasę.

Klimatyzator Daikin CTXS to prosta stylistyka i spokojny sen

Zbędne hałasy są ostatnią rzeczą jaką chcesz usłyszeć w swojej sypialni. Cisza jest koniecznym elementem dobrego snu. Ab pomóc Ci odpoczywać komfortowo i w ciszy, Daikin stworzył klimatyzator, który działa prawie bezgłośnie. Wytwarzany hałas osiąga maksymalnie poziom 19 dBA, to tyle co delikatny szum lub cichy szept. ŚPIJ SPOKOJNIE!

Zapraszamy do naszego sklepu www.kupklimatyzator.pl

 

 

Euler-Hermes-baner-120x600-2-PL