Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Przewody wentylacyjne

Na co dzień nie jesteśmy świadomi lub po prostu nie zauważamy intensywnej cyrkulacji świeżego, zewnętrznego powietrza, która odbywa się w naszym otoczeniu. Ma ona miejsce we wszystkich pomieszczeniach, w których się znajdujemy, niezależnie od tego czy jest to nasz dom, biuro, centrum handlowe czy hala basenowa. Cyrkulacja ta odbywa się przy pomocy systemów rekuperacji, klimatyzatorów, systemów wentylacji, lub po prostu samoistnie. Jednak ta filtracja i skuteczna wymiana powietrza nie byłaby możliwa bez poprowadzonych specjalnymi kanałami – przewodów wentylacyjnych. Przewody te zbudowane są ze specjalnych blach i rur, z których jednymi z najbardziej popularnych są rury spiro.

Rury spiro

Rury spiro są spiralnie zwijanymi, okrągłymi kanałami wentylacyjnymi, które mają najczęściej średnicę od 80 do 1600 mm. Produkowane są z blachy ocynkowanej lub aluminiowej, które idealnie nadają się do poprowadzenia w budynkach wentylacji mechanicznej, takiej jak np. systemy rekuperacji, czy rozprowadzania gorącego powietrza.

Rury spiro mogą być wykonane jako kwasoodporne i mogą nie poddawać się wpływowi wysokich i niskich temperatur oraz ciśnienia. Charakteryzują się też pewną, niewielką elastycznością, niezwykłą łatwością montażu oraz gwarantowaną, wysoką szczelnością. Ponad to, są również przyjazne dla środowiska i wyjątkowo estetyczne. Są one idealnym i bezpiecznym rozwiązaniem do poprowadzenia w naszych domach i biurach, różnego rodzaju systemów wentylacji.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie