Infolinia: 32 252 15 47 Sklep online Baza wiedzy FAQ Cennik usług Kontakt

Pompy ciepła Mitsubishi

Zajmujemy się doborem oraz montażem pomp ciepła Mitsubishi. Urządzenia tej marki są już od lat cenione za wydajność oraz funkcjonalność. Mitsubishi dostarcza rozwiązania przeznaczone dla instalacji domowych oraz przemysłowych. Zapewniają odpowiednie ogrzanie budynku oraz stały dostęp do ciepłej wody użytkowej nawet przy niskich temperaturach na zewnątrz.

Zapewniamy szeroki wybór pomp ciepła o konstrukcji split. Oznacza to, że w tych pompach skraplacz zlokalizowany jest w wewnętrznej jednostce, co powoduje, że układ chłodniczy oddzielony jest między dwie jednostki.

Z naszą pomoc wybierzesz model odpowiedni dla siebie oraz odpowiedni dla danego budynku. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz fachowy montaż we wskazanym przez klienta miejscu.

Zalety pomp ciepła Mitsubishi

Montowane i sprzedawane przez nas pompy ciepła Mitsubishi wyróżniają się wieloma zaletami. To doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących urządzeń:

  • o wysokiej wydajności grzewczej;
  • doskonale pracujących przy niskich temperaturach zewnętrznych;
  • ze zdalnym dostępem do parametrów pracy pompy;
  • łatwych w obsłudze;
  • tanich w eksploatacji.

Zajmujemy się także projektowaniem i instalacją klimatyzacji Mitsubishi. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Katowicach, jednak działamy na terenie całego Śląska. Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami tej marki zapraszamy do telefonicznego kontaktu. Z chęcią przedstawimy szczegóły dotyczące urządzeń z naszej oferty.

Trwa wysyłanie wiadomości...

Chcesz zapytać o nasze usługi i ofertę? Zapraszamy:

Minimum 1 znak
Minimum 7 znaków
Niepoprawny adres e-mail
Minimum 1 znak
* pola obowiązkowe
* Proszę o kontakt w tej sprawie - akceptuję oświadczenie